Treniruotės metu

"Anticataball aminoacid xtreme charge" - Specialios paskirties maisto produktas sportuojantiems ir aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms.
Trumpai, tai L-glutamino, bei šakotosios grandinės aminorūgščių (l-leucinas, l-valinas, l-izoleucinas) formulė, kuri praturtinta vitaminais C ir B6. Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Vitaminas B6 prisideda mažinant nuovargio jausmą.

€33.60 €42.00

"AllNutrition BCAA 8:1:1 Strong Formula" - Specialios paskirties maisto produktas sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems žmonėms.

Tai - šakotosios grandinės aminorūgščių kompleksas, santykiu 8:1:1 (l-leucinas: l-valinas, l-izoleucinas), kurio tikslas padėti organizmui per treniruotes ir po treniruočių. Didelis kiekis porcijoje labiausiai anabolinės amino rūgšties L-leucino leidžia tikėtis maksimalių treniruočių rezultatų.

€16.99 €22.00

"AllNutrition BCAA Max Support" - Specialios paskirties maisto produktas sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems.
Šį produktą sudaro šakotosios grandinės aminorūgštys (santykiu 2:1:1 (l-leucinas: l-valinas: l-izoleucinas), kurių pagrindinis tikslas - padėti organizmui per treniruotes ir po treniruočių. Ši BCAA formulė papildomai sustiprinta l-glutaminu ir taurinu.

€17.60 €22.00

"AllNutrition Glutamine Recovery Amino" - Specialios paskirties maisto produktas sportuojantiems ar aktyviai gyvenantiems.
Šis produktas, tai aukščiausios farmacinės kokybės grynas l-glutaminas, kuris buvo papildomai, praturtintas taurino aminorūgštimi ir vitaminu C. Glutamine Recovery Amino yra skirtas sportininkams, kad padėtų greičiau panaikinti neigiamus intensyvių treniruočių veiksnius.

€16.80 €21.00

AllNutrition Intra Workout – Profesionalios serijos, specialios paskirties produktas sportuojantiems ir fiziškai aktyviems asmenims. 

Mažina pieno rūgšties kaupimą per ir po treniruotės; 

Padeda sumažinti skausmą ir raumenų spazmus; 

Pagreitina raumenų atsistatymą tarp treniruočių;

€23.20 €29.00
Rašyk
Skambink