• ALLNUTRITION BCAA INSTANT
  • ALLNUTRITION BCAA INSTANT
  • ALLNUTRITION BCAA INSTANT
Akcija - 23%
Populiari

Prekės kodas: 118

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: ALLNUTRITION

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €5.01

ALLNUTRITION BCAA INSTANT - Specialios paskirties maisto produktas sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems 

  • Puikus preparato tirpumas.
  • Dar geresnė regeneracija po sunkių treniruočių.
  • Didesnė baltymų sintezė.
  • Stipresnė apsauga nuo raumenų katabolizmo.

€16.99 €22.00


BCAA Instant yra aminorūgščių leucino, izoleucino ir valino derinys santykiu 2: 1: 1, ir tai yra raktas į veiksmingą atsistatymą po treniruotės, mažinant katabolizmą treniruotės metu ir formuojant raumenų masę.
Leucinas - laikomas viena iš svarbiausių aminorūgščių sportininko kūnui. Jis turi įtakos anabolinių hormonų, pvz., Insulino, sekrecijai, taip pat veikia specifines kinazes (mTOR), tokiu būdu pradėdamas raumenų baltymų sintezę ir šio proceso greitį. Leucinas taip pat turi teigiamą poveikį kūno riebalų mažinimo procesui, prisidedant prie kūno sudėties pagerinimo. Ši amino rūgštis visuotinai taikoma visose sporto šakose, nepriklausomai nuo pažangos lygio. Be tinkamo šio amino rūgšties kiekio, raumenų baltymų sintezės procesas yra daug lėtesnis.
Valinas - apsaugo raumenų ląsteles nuo katabolizmo ir sustiprina atsistatymo procesus. Valinas taip pat daro įtaką neurotransmiterių lygiui ir santykiui, dėl to švelniai stimuliuojantis poveikis (atideda nuovargio atsiradimą treniruočių metu). Valinas taip pat turi hepatoprotekcinį poveikį (apsaugo kepenis).
Izoleucinas - dalyvauja baltymų sintezės procese, yra atsakingas už katabolinių reakcijų slopinimą ir stimuliuoja mūsų organizme vykstančius regeneracijos procesus. Izoleucinas gali tarpininkauti dėl gliukozės transformacijos į natūralią energiją ir reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Ši amino rūgštis palaiko raumenų audinių ir skaidulų regeneraciją.


Rekomenduojamas vartojimas: Naudokite 1–2 porcijas per dieną. Viena porcija yra 10 g produkto (1 kaušelis), ištirpinta 250 ml vandens ar sulčių. Treniruočių dienomis: vieną porciją prieš treniruotę ir vieną po treniruotės. Dienomis be treniruočių: viena porcija ryte tuščiu skrandžiu. Dietinis maistas. Produktas negali būti naudojamas kaip įvairios dietos ar mitybos pakaitalas, daugiausia skirtas žmonėms, kurie sportuoja. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Dėmesio! Po naudojimo pakuotė visada turi būti uždaryta. Laikyti sausoje ir vėsioje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Ingredientai: l-leucinas, l-izoleucinas, l-valinas (yra sojos), rūgštingumo reguliatorius: citrinų rūgštis, aromatas, saldiklis: sukralozė.
MAISTINĖ VERTĖ:
Porcijos dydis 10g
Vienos porcijos sudedamosios dalys:
BCAA: 9000 mg
- 4500 mg L-leucino
- 2250 mg L-izoleucino
- 2250 mg L-valino

Rašyk
Skambink